00010002

 

Кафедра управління діями підрозділів десантно-штурмових військ та морської піхоти

 п-к Клименко В.М.Начальник кафедри кандидат військових наук, доцент полковник Клименко Вадим Миколайович.

Кафедру створено 12 листопада 2014 року

Кафедра здійснює підготовку курсантів, які навчаються за спеціалізаціями: управління діями підрозділів десантно-штурмових військ, управління діями підрозділів морської піхоти та повітрянодесантна підготовка підрозділів.

Головні завдання кафедри:

вчити управляти підрозділами десантно-штурмових військ та морської піхоти у сучасному загальновійськовому бою з урахуванням досвіду антитерористичної операції і операції Об’єднаних сил на сході країни;

формувати у курсантів високі організаторські здібності, тактичне мислення, методичні навички, розвивати здібності до творчого застосування положень Бойових статутів при підготовці бою згідно процедури управління підрозділами (Troops Leading Procedure – TLP);

впроваджувати у навчальний процес бойовий досвід АТО і ООС, збройних конфліктів сучасності, стандарти і нові форми підготовки військ, передовий педагогічний досвід;

виховувати майбутніх офіцерів десантників та морських піхотинців – професіоналів військової справи, з твердою командирською волею, ініціативою та самостійністю.

Структура кафедри:

На даний час на 13 посадах науково-педагогічних працівників працюють 9 військовослужбовців та 4 працівника Збройних Сил України, з них:

- 2 кандидати військових наук, 1 кандидат наук з державного управління, 1 кандидат історичних наук, 1 доцент, 1 старший науковий співробітник;
- дев’ять мають вищу військову освіту;
- один викладач є здобувачем наукового ступеню доктора філософії з технічних наук.

 Діяльність кафедри:

002003Науково-педагогічні працівники кафедри мають належний рівень професійної підготовки, досвід бойових дій, є учасниками антитерористичної операції або операції Об’єднаних сил, за освітою та досвідом роботи забезпечують результативність та якість підготовки курсантів.

Для вдосконалення практичних навичок курсантів з питань підготовки та ведення бою у складі кафедри є навчально-тренувальний комплекс.

Класи кафедри обладнані необхідними технічними засобами навчання. Навчально-матеріальна база включає 6 навчальних класів, з них: 2 лекційних, 2 для проведення групових вправ, 2 спеціалізованих: клас управління штатними та приданими підрозділами у бою, клас віртуальної бойової системи (VBS-3).

Методична робота на кафедрі ведеться постійно з метою науково-методичного забезпечення навчального процесу, підвищення методичної майстерності науково-педагогічних працівників, удосконалення методики, форм та технологій проведення всіх видів навчальних занять.

Кафедра приймає активну участь у винахідницькій та раціоналізаторській роботі, військово-науковій роботі серед курсантів, виконанні НДР за вказаними напрямками та проблемами на тактичному рівні, розробці та підготовці до видання наукових праць, проектів статутних та нормативних документів.

 

 

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі